Header

Starożytny Chiński Środek Zatrzymuje Łysienie

Wybitny amerykański naukowiec obala mit na temat leczenia łysienia

img1

Świat naukowy ostatnio został wstrząśnięty przez niespodziewaną wiadomość, wynikającą z lat dogłębnych badań - ŁYSIENIE MOŻNA JUŻ LECZYĆ!

Doktor A. Chan jest Chinką, urodzoną w Ameryce, która uzyskała dyplom z dermatologii na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Stanford. Po ukończeniu szkoły z wyróżnieniem, Dr. Chan spędziła ponad 20 lat pracując jako Kierownik Badań Dermatologii, przeprowadzając testy kliniczne mające na celu opracowanie środka na wiele różnych schorzeń skóry, uważanych za nieuleczalne. Jednym z tych schorzeń było łysienie – częściowy lub całkowity brak wzrostu włosów.

Po latach testów wpływu różnych składników stymulujących wzrost włosów, Dr. Chan w końcu odkryła jedyny brakujący składnik potężnego środka, utrzymywanego w sekrecie przez prawie dwie dekady. To niezwykle rzadkie ziele, rosnące jedynie w kilku specjalnych miejscach świata, oraz którego dystrybucja i wykorzystanie były rygorystycznie ograniczane, aż do teraz. "Po zmieszaniu z innymi, leczniczymi elementami, to ziele wykonuje praktycznie rodzaj magii na skórze głowy – pokrywa ją nowymi włosami!", Dr. Chan wczoraj objaśniła podczas konferencji medycznej, odbywającej się w Chicago, USA.
Po 20 latach badań i testów klinicznych, Dr. Chan w końcu opatentowała unikalny środek, leczący łysienie. Jej fenomenalny produkt przeszedł 16 prób i zgodnie z naukowymi szacunkami wykazał 98,7% sukcesów w leczeniu łysienia oraz rzadkich włosów. . Oprócz tego, to rozwiązanie nie tylko "przywraca włosy do życia " lecz również znacznie ulepsza ich jakość, odżywiając skórę głowy i odbudowując całkowicie mieszek włosowy, aby włosy rosły gęściej i trzy razy szybciej.

Sławny naukowiec wyraził zgodę na rozmowę z naszym głównym korespondentem, Myą Allen.

Oto co miała nam do powiedzenia.

img2

Ms. Allen: Witam Profesor Chan, co słychać?

Dr. Chan: Witam! Jestem bardzo podekscytowana! Nie musisz tytuować mnie "profesorem". (śmiech)

Ms. Allen: Ok, Dr. Chan, czy może pani powiedzieć nam trochę więcej o odkryciu, które rozwiązało zagadkę łysienia oraz rzednących włosów?

Dr. Chan: Tak, oczywiście, to interesująca historia. Jako nowoczesny naukowiec, praktykowałam głównie w USA i Europie. Byłam przyzwyczajona do myśli, że jeśli nowoczesny sprzęt oraz chemiczne środki nie działają, nic innego nie zadziała... Ale tu się myliłam. Nigdy nie myślałam że odpowiedź na moje badania zostanie znaleziona w Azji...
Dziesięć miesięcy temu odwiedziłam starożytną wioskę w Chinach z matką i innymi członkami mojej rodziny. Ta wioska to miejsce narodzin mojego pra-pra-dziadka – cóż za zbieg okoliczności, nieprawdaż? (śmiech) Jedna rzecz dotycząca ludzi mieszkających w tej wiosce bardzo mnie zaskoczyła – nikt, ale to absolutnie nikt nie miał siwych ani rzadkich włosów! Ani jedna osoba, a mieszkają tam ludzie o wieku ponad 90 lat! Wszyscy mieli gęste, zdrowe, ciemne włosy, bez śladów łysienia!
Zaczęłam badania i po paru dniach dowiedziałam się, że istnieje specjalny środek, którego używają, aby sprawić że ich włosy są – jak by to powiedzieć – odporne na czas i niesamowicie piękne. To było coś w rodzaju ciemnozielonego, gęstego syropu, który nakładali na cebulki włosów przez masowanie. Wyglądało to okropnie prawdę mówiąc! (śmiech)

Ms. Allen: Jak nazywa się to ziele i dlaczego do tej pory nie było używane w medycynie?

Dr. Chan: Widzisz, nie było używane w zachodniej medycynie. Chińczycy leczyli nim rany, stany zapalne skóry i łysienie od stuleci, używając ekstraktów z wysuszonych roślin. Powiedzieli że ta roślina nazywa się He Shou Wu, co oznacza “środek na wszelkie dolegliwości”. Jego łacińska nazwa to Fallopia multiflora. Starożytni zielarze utrzymywali je w sekrecie przed resztą świata i chcieli by tak było, aż pojawiłam się ja i zaczęłam zadawać pytania!

Ms. Allen: Dr. Chan, co sprawiło że powzolili pani wywieźć to ziele z Azji?

Dr. Chan: Zaufali mi, ponieważ jestem Chinką (wskazuje na swoją twarz z uśmiechem). Zaufali mi, bo jestem lekarzem. W końcu zrozumieli, że powinni pozwolić mi na używanie tego ziela w moich środkach, bo sprawiłam że zrozumieli ilu ludziom z całego świata pozwoli to na wyleczenie z tej okropnej, wstydliwej przypadłości, z której zachodnia medycyna nie może ich wyleczyć i którą uważa za nieuleczalną. Chcieli pomóc, a oprócz tego mój instytut odpowiednio wynagrodził ich za to ziele, ale było to całkowicie warte swojej ceny!

Ms.Allen: Dr. Chan, czy istnieją ludzie, którzy już skorzystali z pani środka ziołowego i jaki jest praktyczny wpływ tego środka na łysienie?

Dr. Chan: Tak, jest ponad 1000 osób, mężczyzn i kobiet, którzy zgłosili się na ochotnika do testów klinicznych produktu, które razem trwały nieco ponad sześć miesięcy. Wszyscy z nich cierpieli na jakiś rodzaj łysienia, lub mieli zniszczone i suche włosy. Nakładaliśmy ten środek na cebulki ich włosów dwa razy w tygodniu – na umyte włosy. W ciągu dwóch miesięcy byliśmy zadziwienii tym, że zauważyliśmy że 98,7% uczestników miało nowe włosy rosnące na czubku głowy! Niektórzy z nich byli tak wzruszeni, że płakali... U kobiet które miały długie, ale zniszczone włosy, te włosy zostały zrekonstruowane do silnej, miękkiej i lśniącej fryzury, wyglądającej tak jak u modelek w TV, na prawdę Wyniki były oszałamiące, 98,7% wydajność – to prawie całkowita wydajność w leczeniu łysienia i rzadkich włosów... To bardzo rzadkie odkrycie naukowe.

Ms.Allen: Jedno ostatnie pytanie Dr. Chan – czy pani produkt jest już dostępny na rynku i jaka jest jego nazwa?

Dr. Chan: Razem z zespołem odebraliśmy patent na ten produkt, więc nasze laboratorium jest praktycznie jedynym na świecie, które może go produkować. Nie jest to proste, ponieważ z uwagi na ograniczoną ilość He Shou Wu możemy wyprodukować jedynie ograniczoną liczbę butelek. Nie znajdziesz tego produktu w aptekach ani drogeriach, ani w supermarketach, czy sklepach z produktami organicznymi. Możesz zamówić go jedynie przez internet na jego oficjalnej stronie, i jeśli będziesz mieć wystarczające szczęście, będziesz mogła zakupić produkt, który zostanie dostarczony pod twoje drzwi w ciągu paru dni. Nazwałam ten produkt FulFix, bo to jest to co robi – rozwiązuje wszystkie twoje problemy z włosami. To jedyny naturalny sposób na przejście od łysienia lub rzednących włosów do zdrowych, błyszczących i gęstych nowych włosów. To obietnica złożona i dotrzymana przez Naturę. To osiągnięcie nigdy wcześniej nie osiągnięte w dziedzinie efektywnego leczenia problemów z włosami.

Komentarze
Karolina Jackowska Spróbowałam tego i naprawde zadziałało cuda na moich włosach. Mam zniszczone włosy po farbowaniu wodą utlenioną i wyglądały naprawdę okropni. Używałam tego przez miesiąc, moje włosy teraz ładnie błyszczą i są puszyste – wyglądaja jak włosy z reklamy.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 7:45 pm
Paulina Suchocka Możesz powiedzieć jak zamuwiłaś to serum? Jest drogie? /
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 7:49 pm
Karolina Jackowska Zamówiłam je w sieci, na stronie producenta. Przyszło 3 dni później i kosztowało jakieś 120 zł – to tanio, jeśli zobaczysz co działa dla włosów, lepsze niż jakakolwiek odżywka, której probowałam.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 7:55 pm
Tomek Masłowski Czy fulfix to produkt też dla facetów?
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 7:58 pm
Karolina Jackowska tak, pomaga zaczymać łysienie i wzmacnia włosy i zapobiega siwieniu, co jest całkiem złożone, pokrywa wszystko. Dla facetów też, możesz go używać do leczenia prześwitów na pszykład.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 8:18 pm
Jan Markowiecki nie wiem, to chyba bzdura. Jak może być produkt który leczy wszystko i na wszystko pomaga? Nikt nic nie daje za darmo:)
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 8:38 pm
Kaśka Jedlecka To prawda. Ale jakbyś przeczytał artykuł, to byś wiedział że ten produkt był oparty o wiele badań i testów. Ma ekstrakt z rzadkich roślin, którego nie używała wcześniej żadna zachodnia firma kosmetyczna. To jakiś dziwny, prawie wyginięty chiński kwiatek, albo nasionka, nie wiem dokładnie, ale powoduje że włosy przestają wypadać i zaczynają rosnąć zamiast tego.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 8:39 pm
Radek Gorzewski cześć. Mam 54 lata. Zwykle nie przejmują mnie te wszystkie fałszywe produkty, leczące wszystko, natychmiast i do końca. Zamówiłem ten produkt, używałem go przez parę miesięcy. Zakończył wypadanie moich włosów i umożliwił mi na odrośnięcie ciemniejszych włosów – nie są do końca czarne, ale ciemnobrązowe. Blisko do koloru moihc włosów jaki miałem gdy miałem jakieś 20 lat. Jestem przekonany – to serum działa i to dobrze działa.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 8:39 pm
Sebastian Cybiński Cześć Radek, to naprawdę interesujące. Pewnie sporo ci płacą za zamieszczanie takich bredni na temat tego produktu w sieci, nie?
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 8:59 pm
Radek Gorzewski Panie Cywiński, jestem po prostu klientem, dzielącym się zwykłymi, przydatnymi informacjami na forum przeznaczonym do umożliwienia ludziom dzielenia się swoją opinią, czyż nie? Ma pan prawo czuć się niekomfortowo słysząc pozytywną opinię o produkcie, mogę to zrozumieć. Prawda jest taka, że co jakiś czas pojawia się coś wartego uwagi i ludzie, którzy cierpią na jakąś przypadłość mają prawo być zachęcani do skorzystania z czegoś co może im pomóc, czy nie?
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 9:29 pm
Sebastian Cybiński Nazywam się Cybiński. Brzmi pan tak pewnie, że prawie przekonał mnie pan do zamówienia paczki. Prawdopodobnie to zrobię. Ale jeśli nie będzie to działać, będzie pan odpowiedzialny za namówienie mnie na ten zakup!!!
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 9:38 pm
Sebastian Cybiński Zamówiłem. Czekam żeby sprawdzić, czy nie okaże się to oszustwem.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 9:44 pm
Marcin Wylżycki jak tego używać? Trzeba to pić? To jest lekarstwo?
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 9:49 pm
Jerzy Wysocki Wypróbowałem fulfix. Jest dobry. To jak taki olejek, pachnie ładnie i nie plami. Spryzkuje się nim skórę głowy, jak masaż i tak zostawia. Potem się czeka i za jakiś czas są efekty :)
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 11:22 am
Asia Mądrzycka to świetne. Mam problem z zaufaniem nieznanym markom, ale okazuje się że ten produkt zyskuje na popularności jak szalony. Kupiłam go w stanach, tam gdzie został wynaleziony, opatentowany i wytworzony. Jestem tak zaskoczona wynikami, że zamawiam co miesiąc. Teraz nie potrzebuję nic innego dla moich włosów.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 11:43 am
Władek Herbicki Miałem ten problem z rzednięciem włosów. Czułem się źle, staro i wogóle. Jak mogę zdobyć tą mieszankę ziołową świetnej jakości.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 11:51 am
Hanna Krasicka To dobre rozwiązanie na problemy z włosami. Powinieneś tego spróbować. Możesz zamówić w sieci na oficjalnej stronie fulfix. Wypełniasz formularz zamówienia i dostajesz paczkę, na adres podany w formularzu, potem płacisz. Kosztuje jakieś 140 złotych.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 1:15 pm
Władek Herbicki Dziekuję – właśnie zamówiłem. Nie mogę się doczekać żeby spróbować.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 1:45 pm
Laura Tomczyk Czy wy tak na poważnie? Nie wieże w ani jedno słowo. Działa, pomaga, kosztuje niewiele, wygląda że inne rzeczy za które płaci sie krocie wywołują tylko jakieś pozostne działania, na które czekacie! Daremnie!
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 2:21 pm
Dawid Rostkowski Zamówiłem jedno opakowanie, ile serum ono zawiera? Jak długo mogę tego używać?
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 2:42 pm
Karolina Jackowska Chyba mają tylko jeden pakiet z fiolką, chyba zawiera 50 ml albo około tego. Możecie jej używać przez jakiś miesiąc, 2 razy w tygodniu, tak jest na stronie. Ja używałam 3, żeby mieć szybsze wyniki, ale moje włosy są długie i więcej potrzeba. :)
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 2:58 pm
Janek Nowak Czy zamawianie w sieci jest bezpieczne? Widziałem formularz zamówienia, ale mam opory przed podaniem danych osobowych komuś, kto może z nimi zrobić cokolwiek chce.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 3:22 pm
Łukasz Rzedkowski Chyba nie jesteś na bierząco z usługami sieciowymi. Cały świat płaci i kupuje w sieci. Po to musisz podać swoje dane – jak mają dostarczyć paczkę, jeśli nie znają adresu? Możesz podać fałszywe nazwisko, jeśli się boisz podać prawdziwe dane. Ja kupowałem w sieci od lat – wszystkie prawdziwe, bezpieczne, profesjonalne strony wymagają danych osobowych żeby przesłać dane, wiesz  Tak to działa.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 3:25 pm
Janek Nowak Przepraszam, nigdy wcześniej tego nie robiłem. Kupuję zwykle w sklepie, gdzie nie trzeba podawać nazwiska i można dotknąć produktu przed kupieniem.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 3:41 pm
Łukasz Rzedkowski =hahaha!!! Możesz go dotykać jak dostaniesz paczkę. Zamawianie w sieci jest wygodniejsze, wolę je od chodzenia do sklepu, żeby kupić to co potrzebuję.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 3:58 pm
Zofia Lisiecka Nie ma sensu ukrywać dane osobowe, ani podawać fałszywe dane. Nikt nie będzie ich używać w sposób, jaki może spowodować problemy. Te strony maja rygorystyczne zasady Polityki Prywatności i są prawnie zobowiązane do stosowania się do odpowiednich przepisów, które nakładają na nie wysokie grzywny albo nawet mogą wycofać licencję, jeśli je złamią. Spokojnie :)
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 4:10 pm
Grażyna Bańkowska Używałam tego produktu przez miesiąc, naprawdę zatrzymał wypadanie włosów i sprawił że wyrosły mi nowe włosy, zdrowe i lśniące:) Polecam
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 4:32 pm
Marcin Wypadło To produkt bez recepty, czy potrzeba jakąś receptę, żeby go kupić?
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 4:37 pm
Dawid Rostkowski Zamówiłem produkt w sieci. Na oficjalnej stronie. Nie wymagaja recepty, z tego co wiem nie sprzedają go nawet w aptekach i drogeriach. Mają ograniczoną ilość produktu, bo z tego co wiem jego składniki są raczej rzadkie. Mi się poszczęściło i dla mnie paczka się znalazła. Jestem naprawde zadowolony.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 4:44 pm
Grażyna Jaskulska Moja matka używała tego na swoich włosach. Sprawiło że stały się gęściejsze i zdrowsze. Mówi że też musze zaczonc go używać, bo pomaga z odżywianiem i takimi tam.
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 4:59 pm
Stefania Trzepiecińska Przepraszam, jak nakładać ten produkt na włosy? To jakaś odżywka czy coś takiego >
Dodaj komentarz · Lubię to! · o 5:11 pm